Nauczanie intuicyjne angielskiego – dowiedz się więcej

Niezmiernie mi miło, że mogę przywitać Cię w pierwszym wpisie, który zainauguruje cykl regularnych aktualności związanych z alternatywnymi metodami nauczania języka angielskiego, do jakich należy nauczanie intuicyjne. Zachęcam do wspólnej, intrygującej przygody!

Czym dokładnie jest metoda INT™?

W jednym zdaniu – to nowatorska, holistyczna metoda nauki języka angielskiego. Bazuje nie tylko na wiedzy pedagogicznej, ale również na najnowszych odkryciach i technikach pozwalających uwolnić, często ukryty, potencjał Twojego mózgu. Coaching językowy połączony z NLP, a także ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, sprawia, że na nowo poznasz możliwości płynące z nauki języka, nawet jeśli już wcześniej kilkakrotnie się poddałeś/-aś. Do nauki “wciągamy” zarówno umysł, jak i ducha czy ciało.

Skuteczna metoda nauki angielskiego na wyciągnięcie ręki!

Lekcje opierają się na szukaniu kreatywności, która jest w Tobie. To Ty decydujesz, jakie elementy uważasz za najbardziej przydatne w nauce. Przecież nikt nie zna Cię lepiej od samego siebie! Główny cel to przełamanie barier. Uczymy bezstresowo, z otwartością, przyjaznym nastawieniem, empatią, a jednocześnie nakierowaniem na usystematyzowanie wiedzy. Nie szukaj więcej informacji w Internecie na temat kreatywnych metod nauczania angielskiego – wybierz METODĘ INT™!

Chcesz poznać szczegóły? Zachęcam do kontaktu już teraz.

Zapraszam!
Anna Stelmasiak, M.A, MSc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eleven − four =