Sesja przełomowa

Trwała zmiana w Twoim życiu

Czy zastanawiałeś/-aś się kiedyś, dlaczego większość ludzi marzy o sukcesie i zmianie swojego życia, a jednak nigdy go nie zmienia?

Jest ku temu wiele powodów, najczęstsze z nich to:

  • Wymówki: 🙁 Nie stać mnie na to 🙁 Nie mam czasu 🙁 Mam za dużo obowiązków.
  • Sabotaż samego siebie i swoich działań: 🙁 I tak mi się nie uda 🙁 Tyle razy próbowałem/-am i nic 🙁 Mam słomiany zapał nic z tego nie wyjdzie.
  • Brak działania: 🙁 rozmyślanie o możliwościach 🙁 analizowanie sytuacji ze wszystkich stron 🙁 porównywanie się z innymi.

Tymczasem… Gdybyś dowiedział/-a się dzisiaj, że w Nowym Jorku czeka na Ciebie do odebrania 100000 dolarów, które Twój bank przyznaje losowo 10 osobom na świecie – czy zaczniesz szukać sposobu, aby tam pojechać i odebrać pieniądze, czy będziesz robić wymówki, zastanawiać się czy uda Ci się tam dotrzeć lub analizować, czy oferta jest prawdziwa?

Każda obecna decyzja wpływa na Twoje dalsze życie. Zastanów się, w jakim stopniu to, czy będziesz mieć wkrótce zupełnie nowe możliwości, znając język obcy, jest dla Ciebie ważne?

Sesja Przełomowa to spotkanie, które jest ważnym krokiem w holistycznej metodzie nauki języka angielskiego i służy do zlikwidowania barier językowych, które nie pozwalały Ci do tej pory się go nauczyć.

Spotkanie trwa około 4 godzin. W czasie sesji wspólnie z prowadzącą:

  1. Sprecyzujesz problemy i własne przekonania na temat nauki języka obcego (ok. 45 minut).
  2. Odpowiesz na pytania, dzięki którym już w trakcie odpowiedzi uświadomisz sobie, jakie przekonania Ci służą, a jakie nie (około 1h 15 minut).
  3. Zmienimy wspólnie szkodliwe dla Ciebie przekonania, które powstrzymywały Cię przed odniesieniem sukcesu i utrwalimy je na przyszłość przy pomocy narzędzi NLP, wizualizacji i pracy w przestrzeni (ok. 2h).

Robiąc to samo, co dotychczas, osiągniesz jedynie te same rezultaty.

Jeśli chcesz osiągnąć coś, czego nigdy nie miałeś/-aś, potrzebujesz zrobić to, czego nie miałeś/-aś okazji wykonać do tej pory.

Sesja Przełomowa pomogła wielu ludziom odmienić życie na lepsze – nie tylko w kwestiach językowych. Przeczytaj, co na ten temat mówi Kasia:

Miałam przyjemność odbyć Sesję Przełomową z Panią Anną Stelmasiak. To była dla mnie cenna i znacząca praca nad sobą. Na efekty nie czekałam długo. Znacząco odblokowałam to, co nie pozwalało mi działać w pełni. Serdecznie polecam Panią Annę, jako “przewodnika”. Jej osobowość, indywidualne podejście i zaangażowanie bardzo dużo wnoszą do całej sesji. Pani Anno – dziękuje raz jeszcze.

~ Katarzyna – trener i doradca rodzinny

Skontaktuj się i już teraz weź swój los w swoje ręce!